خرید{پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه تفکر استراتژیک}

خرید /پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه تفکر استراتژیک/ آی کیو|خرید|42083468|iqe42031404|فصل دوم پایان نامه تفکر استراتژیک,مبانی نظری تفکر استراتژیک,پیشینه تحقیق تفکر استراتژیک,پیشینه داخلی تفکر استراتژیک,پیشینه خارجی تفکر استراتژیک,پیشینه پژوهش تفکر استراتژیک,پیشینه نظری تفکر استراتژیک,ادبیات نظری تفکر استراتژیک,چارچوب نظری تفکر استراتژیک
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه تفکر استراتژیک وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تفکر استراتژیک که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.


مشخصات فایل
تعداد صفحات30حجم184/97 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل
فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری تفکر استراتژیک عنوان این پژوهش می باشد که در ان به مبانی نظری و پیشینه تحقیق می پردازیم.

تفکر استراتژیک به معنای پیش بینی یا نگاه به جلو است که این نگاه به جلو مبتنی بر شناخت گذشته و نگاهی به عقب می باشد. مفاهیم تبیین کننده ابعاد مهمی از تفکر استراتژیک است که تحول از رویکردهای تجویزی برنامه ریزی استراتژیک سنتی، که درمحیط های ساده و قابل پیش بینی کاربرد بیشتری داشتند، به سمت رویکردهای توصیفی در فضای تفکر استراتژیک، که در محیط های پیچیده و متحول و غیر قابل پیش بینی کاربرد دارند، دیده می شود.


البته باید به این موضوع اشاره نمود که در این فضای جدید، تفکر استراتژیک و برنامه ریزی استراتژیک می توانند به عنوان مکمل عمل کرده و در واقع تعامل متفکران استراتژیک و برنامه ریزان استراتژیک است که می تواند هنر و علم مدیریت استراتژیک را با یکدیگر تلفیق نمایند. ترکیبی از تفکر خلاق و واگرا در نزد متفکران استراتژیک و تفکر تحلیل و همگرا در برنامه ریزان استراتژیک است که می‌تواند منجر به پیوند میان تفکر و عمل در راهبرد شود. ولی به هر حال در این فضای جدید ماهیت اصلی راهبرد، نشأت گرفته از تفکر استراتژیک است و برنامه ریزی صرفاً سعی می کند که شرایط را برای اجرای راهبرد در سازمان فراهم کند و به طور قطع این نوع از برنامه ریزی بسیار اقتضایی و متغیری از تفکر استراتژیک سازمان است (میتنزبرگ، 1384؛ غفاریان، 1384).

فهرست مطالب

فصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش تفکر استراتژیک

۲-4 -تفکر استراتژیک
۲-5-تحول رويكردهاي راهبرد
۲-6 -تفکر استراتژیک و ابعاد آن
۲-7 -الگوهای مدیریت استراتژیک در بخش عمومی
۲-8 -کاربست مدیریت استراتژیک در سازمان‌های دولتی
۲-9- رشد یافتگی ورشد نیافتگی آرگریس
۲-۱6 -پیشینه تحقیق
۲-۱6-۱- تحقیقات انجام شده خارجی
۲-۱6-۲ -تحقیقات انجام شده داخلی
منابع و ماخذ
منابع فارسی
منابع غیر فارسی


"